Piliakalnių Metai - 2017

Kviečiame Dalyvauti Konkurse “Piliakalnių Metai – 2017”

Dėl mūsų krašto

Istoriją kuriame mes patys. Jos nenutrūkstantis tęstinumas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Prisilietimas prie istorijos paminklų padaro mus veiklia jos dalimi. Vaizduojamojo meno konkursas „Mano piliakalnis“ būtent tam ir skirtas.
Kaip žinia, 2017-ieji paskelbti Piliakalnių metais. Piliakalniai yra baltų kultūros ir ankstyvosios Lietuvos valstybės simbolis, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybingumo liudijimas ir tautinio atgimimo sąjūdžio įkvėpimo šaltinis.
KVIEČIAME pasirinktomis vaizduojamojo meno formomis ir technikomis (fotografija, tapyba, grafika, audimas, medžio drožyba, lipdymas ir kt.) įamžinti piliakalnio ar prie jo esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinyno, pilkapio, senųjų kelių vietas.
Visi konkurso dalyvių darbai bus patalpinti virtualioje galerijoje. Dalis darbų bus atrinkti ir iš jų atvaizdų sukurta kilnojama (lauko) paroda, kuri bus rodoma viešosiose erdvėse. Iš atsiųstų darbų bus sukurta virtuali galerija su metrikomis apie darbų autorius ir jų kūrinius.

 

Kviečiame dalyvauti jaunus ir brandžius, pradedančius ir pripažintus kūrėjus.
Kūrybinius darbus prašome siųsti adresu manopiliakalnis@gmail.com iki rugsėjo 30 d.

Projekto iniciatorius VšĮ „Žemaičių tapatybės institutas“ ir Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga. Konkurso partneriai – piliakalnių sąšaukos organizatoriai – Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“.

Organizatoriai:
VšĮ „Žemaičių tapatybės institutas“ dr. E. Skarbalius – 861215055, e.skarbalius@gmail.com
LEKUS pirmininkė R. Čėsnienė – 864566400, ruta.cesniene@gmail.com

Komentarai
Tagged

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.