Všį Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro personalo gaisrinės saugos mokymai

Dėl mūsų krašto

Š. m. gegužės 30 d. viešoji įstaiga Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras (toliau – VšĮ Visagino PSPC), kartu su Visagino priešgaisrine gelbėjimo valdyba vykdė medicinos personalo ir kitų darbuotojų mokymus,  kurių tikslas – priminti pirminius veiksmus kilus gaisrui ir praktiškai pademonstruoti, kaip galima savarankiškai ir tinkamai užgesinti nedidelį gaisro židinį pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis.

Praktiniai užsiėmimai vyko VšĮ Visagino PSPC kieme, tam tikslui pritaikytoje vietoje. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai specialaus įrenginio pagalba imitavo gaisrą ir pademonstravo kaip gesinti gaisrą naudojant pirmines gaisro gesinimo priemones – gesintuvus. Vėliau buvo suteikta galimybė kiekvienam VšĮ Visagino PSPC darbuotojui pabandyti savarankiškai užgesinti liepsną kelių rūšių gesintuvais. Mokymų pabaigoje Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai papasakojo apie šiuo metu vykdomą akciją „Gyvenkime saugiai“, paaiškino jos tikslus, atsakė į aktualius klausimus dėl autonominių dūmų signalizatorių įrengimo ypatumų.

VšĮ Visagino PSPC administracija liko patenkinta renginiu ir išreiškė norą kitais metais vėl organizuoti personalo mokymus. Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdyba džiaugiasi tokiu pasiūlymu, kadangi suaugusių žmonių švietimas padeda ne tik skleisti žinias, kaip elgtis kilus gaisrui, bet ir kelia gaisrinės saugos kultūrą, bei ugdo saugios gyvensenos įpročius.

Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Komentarai