24-erių visaginietei neleista startuoti klasikinio sprinto varžybose Olimpinėse žaidynėse 2018

Dėl mūsų krašto Diena

Olimpietei Marijai Kaznačenko tarsi perkūnas iš giedro dangaus atskriejo nemaloni žinia. Lietuvos slidininkei debiuto žaidynėse teks palaukti. 24-erių visaginietei neleista startuoti klasikinio sprinto varžybose. Tokia informacija lietuvių stovyklą pasiekė vakar.

„Žiauriai blogos naujienos. Taip ir nesupratau, kas atsitiko, – sakė M. Kaznačenko. – Tokioje pat situacijoje atsidūrė ir latvė Inga Paškovska. Mums pasakyta, kad privalome pasirinkti tik vieną startą iš dviejų, esą nesame įvykdžiusios normatyvumų, trūksta taškų, nors prieš tai viskas buvo gerai. Norėjau protestuoti, bet buvo per vėlu.“

Nemalonios žinios išmušė Lietuvos slidininkę iš vėžių: „Vakar buvo šakės. Atvažiuoti dėl vieno starto į olimpiadą… Nežinau… Dar ir dabar mano mintys kažkur ne čia. Reikia susikaupti kitam startui.“

M. Kaznačenko pasirinko labiau mėgstamą rungtį – 10 kilometrų laisvuoju stiliumi. „Tikslas – atiduoti visas jėgas. Atidirbti iki komos“, – šypsojosi Marija. Lietuvės nuotaiką antradienį praskaidrino rytinė treniruotė.

„Trasa sunki, bet man labai patinka. Maišo tik didelis vėjas. Jis toks, kad posūkiuose pučia iš trasos“, – įspūdžiais dalijosi M. Kaznačenko. Jai šios olimpinės žaidynės – debiutinės. „Kol kas Pjongčange patyriau daug įvairių jausmų – buvo ir linksma, ir liūdna. Ir žvengiau, ir verkiau“, – įspūdžiais dalijosi lietuvė.

info: tv3.lt

Komentarai
Tagged