Filmas „Dviračiais Afrikoje: Namibija“ Visagine (Video)

Diena

2018 m. vasario 23 d. 18.00 val.

Visagino kultūros centro „Draugystės“ kino salėje (Parko g. 7)

Filmas „Dviračiais Afrikoje: Namibija“

 • Filmo gamintojas: VšĮ „Špikis“
 • Filmo režisierius: Algirdas Gurevičius
 • Filmo pagaminimo metai: 2017
 • Filmo rūšis: dokumentinis, žanras: nuotykių
 • Filmo trukmė: 1 val. 17 min. 23 sek.

    45 laipsnių karštis, geriamo vandens trūkumas ir egzotiniai gyvūnai – visa tai dokumentiniame kino filme, pasakojančiame apie šešių keliautojų iš Lietuvos nuotykius tolimoje ir egzotiškoje Afrikoje. Afrika apima labai daug – tai žemynas, kuriame klesti visa galybė skirtingų kultūrų, visos jos viena už kitą neįprastesnės Europiečio akiai. Namibija – nepaisant to, jog yra viena labiausiai išsivysčiusių šio žemyno šalių, nuo likusių Afrikos valstybių, pirmiausia išsiskiria savo kraštovaizdžiu. Čia išskirtinai vyrauja dykumų peizažai, visą apimančias smėlėtas dykynes nurungia nebent vėjų nugairinti, uolėti kalnai, o visą vakarinę šalies pakrantę skalauja Atlanto vandenynas.

    Namibija yra antra, mažiausią gyventojų tankį turinčių šalių, sąraše. Prie sunkaus klimato prisitaikę vietiniai gyvena nelengvą gyvenimą – dauguma kelių pravažiuojami tik keturiais ratais varomų automobilių, galingos dykinės net po 3-4 mėnesius per metus nemato nei lašo vandens. Čia ne tik, kad neauga maistas, bet net ir geriamo vandens rasti sunku.

    Visa tai ir dar daugiau patyrę keliautojai, čia praleido visą mėnesį, kurio metu įveikė virš 1000 km, kiekvieną dieną kovodami su troškuliu, 45 laipsnių karštį siekiančiomis dienomis bei sunkiai pakrautomis dviratėmis transporto priemonėmis.

        Kelionės skaičiai:

 • Kelionės trukmė: birželio 23 – liepos 25 (27 dienos mynimo)
  Kilometrų numinta: 1032 km
  Bendras pakilimas aukštyn: 6 895 m.
  Aukščiausia įveikta perėja: 1 372 m.

        Bilieto kaina 2,90 Eur.

Kasos darbo laikas II-VI nuo 14 iki 20 val.

Komentarai
Tagged

1 thought on “Filmas „Dviračiais Afrikoje: Namibija“ Visagine (Video)

Comments are closed.