Geriausias katinėlis Vėjas, jau beveik metus laukiantis savo žmogaus iš Visagino!

Diena

Vėjūkštis į „Naminukų“ globą atkeliavo dar būdamas visai mažas kačiukas, drauge su savo sesute Saule. Pirmosios prognozės buvo niūrios: kačiukai atkeliavo tokie sergantys, jog manėme, jei pavyks juos išsaugoti, tai vistiek liks akli. Gydėme sunkiai, labai ilgai, ir pavyko geriau nei tikėjomės: Vėjo sesutė Saulė jau seniai rado namučius, o Vėjas, nors vis dar prieglaudėlėje, jam pavyko išsaugoti abiejų akyčių dalinį regėjimą!

Mums sunku papasakoti, koks puikus ir geras mūsų Vėjūkštis, todėl kviečiame atvykti ir pažinti jį ne akimis, o širdimi. Jam maždaug 1m., kastruotas, skiepytas, ženklintas. Buvusios ligos padariniai (besikartojantis čiaudulys) dar yra, ir gali likti dar ilgai, gydymo tam nėra, tereikia stiprinti imunitetą. Vėjas – energingas, švelnus, žaismingas, nuspėjamas, vaikiškas, ir nepaisant to, kad jam teko iškęsti daugybę adatos dūrių, apie žmones jis vis dar pačios geriausios nuomonės!

Galbūt Vėjas dėl savo vaikystės patyrimų, neatrodo kaip katinėlis iš gražiausio atviruko, tačiau, patikėkite, jei tik leistumėte sau jį pažinti, nustebtumėte, kaip greit nebematytumėt jo vizualinių trūkumų. Vėjas labai seniai ir kantriai laukia savo žmogaus… Pamatykite jį!

Jei galite padovanoti Vėjui namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Komentarai