„Idėja Lietuvai“ su Jevgeniju Šuklinu Panevėžyje: Kaip pritraukti investicijas į regionus?

Diena

Idėja Lietuvai“ toliau keliauja po Lietuvą tam, kad su svarbiausiomis šalies idėjomis gyventų kiekvienas! Trečiadienį nuo 19 val. kviečiame žiūrėti tiesioginę transliaciją iš Panevėžio, kur kartu su savo srities profesionalais diskutuosime apie tai, kaip į regionus pritraukti investicijas ir verslą.

Bendros idėjos Lietuvai šia tema ieškosime diskusijoje „Auginame naujos kartos verslą“ kartu su Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentu Žilvinu Šilėnu, sportininku, Visagino savivaldybės tarybos nariu Jevgenijumi Šuklinu, verslininke Agne Butautaite bei Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentu Linu Zabaliūnu. Diskusiją moderuoja 15min.lt verslo redaktorius Marius Jokūbaitis.

Su trečiąja diskusija Panevėžyje iniciatyva „Idėja Lietuvai“ vis labiau artėja prie pagrindinio tikslo – surasti tris idėjas, kurios galėtų vesti šalį į priekį dar 100 metų! Šios idėjos turėtų pasklisti visur – nuo ministerijų iki įmonių, nuo didmiesčių iki mažiausių Lietuvos miestelių, ir tik kiekvieno įsitraukimas gali padėti nuspręsti, kokios bus šios idėjos!

Pradėkime reikšmingus pokyčius, kuriems pirmiausia reikia idėjos!

info:lrt.lt

Komentarai
Tagged