Katytė Spurgytė iš Kauno pasakoja savo istoriją visaginiečiams

Diena

Tai įvyko Kaune, Panerių gatvėje. Ją partrenkęs automobilis padidino greitį ir užnugaryje paliko svetimą skausmą ir savo sąžinę. Sužeistą, šoko ištiktą katytę pasitiko dar vieno automobilio smūgis, kuris taip pat nematė reikalo stabdyti savo kelionės dėl „kažkokios“ katės. O trečiame automobilyje važiavo Indrė, kuri net nedvejodama sustojo ir puolė gelbėti kitų suluošintą gyvūną…

Iš skausmo besiraitanti katytė, kurią gelbėtoja praminė Spurga, iš karto nuvežta į vet. kliniką, vaizdas atrodė nieko gero nežadantis: katytė duso, sukosi ratu, krito t-ra. Nustatytos rimtos traumos: stiprus galvos ir krūtinės sumušimas (nesusitraukinėja vienos akies vyzdys), nevaldo priekinės kojos. Po nakties, vaistų ir lašelinių, Spurgai pavyko pakelti t-rą, ji nustojo dusti, tačiau kolkas savarankiškai nesimaitina, daug miega ir vis dar neaišku, ar daugybinės traumos neatneš komplikacijų, ir ar pavyks išgelbėti katytės gyvybę.

Pažadėjome gelbėtojai Indrei apmokėti laukiančias milžiniškas sąskaitas, kad tik Spurgai būtų suteikta visapusiška pagalba. Iš Kauno Spurga atvežta į Vilnių ir gydymas bus tęsiamas veterinarijos klinikos stacionare.

Tikriausiai jos niekas taip ir nepasiges, turbūt, ji tik viena iš šimtų gatvės kačių, kurios gimsta ir miršta nepastebimos, nesukeldamos niekam skausmo, tik pačios kenčia nuo abejingumo. Ir galbūt tik viena, kita močiutė slapta šerianti kiemo beglobiukus, pastebės, kad nei vakar, nei šiandien ji nebeatėjo. Ir nebeateis.

Draugai, Jūs visada esate tie, kurie suteikiat visiems gelbėjimams prasmę, nes darote tą kartu kai paremiate ar palaikote žodžiu. Pabandykime išgelbėti Spurgą… Jei tik galite prisidėti nors po trupinėlį, paaukoti galite į „Naminukų“ sąsk. mokėjimo paskirtyje nurodant „Spurgyte, gyvenk!“: VšĮ Naminukai; A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank). 

Norėdami pasidomėti dėl Spurgytės sveikatos būklės skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius).

Komentarai
Tagged