Klounų „ANIMA ALLEGRA“ šou iš Sankt Peterburgo jau Visagine!

Diena

2017 m. spalio 24 d. 18.00 val.

Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje

Klounų „ANIMA ALLEGRA“ šou – „Džiaugsminga siela“

ANIMA ALLEGRA – tai unikalus pantomimos ir klounados elementų šou, kurį sukūrė patys geriausi šio žanro Sankt Peterburgo artistai:  • Valerijus Keftas genijus, fenomenalus klounas, kurio vardas garsina šį artistą visame pasaulyje, vienas iš lyrinės klounados žanro Rusijoje įkūrėjų, ryškiausia teatro „Licedėjus“ bei cirko „du Soleil“ žvaigždė, gastroliuojantis su šiomis nuostabiomis trupėmis jau 17 metų. Jau nuo pirmųjų minučių jūs būsite pakerėti kiekvieno iš jo atliekamo kūrinio – istorijos, o ašaros, kurios užplūs jus po jo pasirodymo, reikš, kad jos atsirado iš džiaugsmo.
  • Klounai „Garikas ir Jurikas“ (Igoris Jaroševičius ir Jurijus Michalikas) – nepakartojamas ekscentriškas sceninės klounados duetas, laureatai daugybės tarptautinių klounados ir pantomimos festivalių. Tai visagaliai klounai, galintys pralinksminti net ir pačią rimčiausią ir reikliausią publiką, o geriausiai tai įrodo ilgametė šveicarų meilė ir prisirišimas šio dueto kūrybai.
  • Robertas Gorodeckis ir Ana Orlova – tai ne tik pasauliniu mastu įvertinto teatro „Licedėjus“ įkūrėjai, bet ir pripažinti klasikinės Sankt Peterburgo klounados karaliai. Šie du atristai kartu su savo teatru išmaišė skersai ir išilgai visą mūsų planetą bei padovanojo teatro pasauliui daugybę nepakartojamų pasirodymų ir įvaizdžių. Robertas Gorodeckis – tai iš tikrųjų žymi figūra pasauliniame teatre, nes jo sukurtas „Tėčio“ įvaizdis atpažįstamas visose šalyse. Atitinkamai su tokiu pat populiarumu scenoje pasirodo ir Anos Orlovos herojė – komiška blondinė putliomis formomis. Šių stebuklingų klounų sceniniai numeriai padovanos jums nepakartojamą, šviesią ir nostalgišką nuotaiką.
  • Buvusios teatro „Licedėjus“ mokinės ir aktorės, moteriškas trio „Klavos“ (Olga Kozionova, Jekaterina Doričenko ir Marina Čeremisova) – gracingosios tradicinės estradinės Sankt Peterburgo klounados lyderės. Pasakiškai juokingos ir nestokojančios moteriškumo divos visada nenumaldomai priverčia isteriškai juoktis visą salę. Jų aukščiausiu profesionalizmo lygiu atliekami uždegantys pasirodymai tampa kiekvieno koncerto nepakeičiamu atributu.
  • Artiomas Malkovas neprilygstamas originalaus žanro atstovas, dirbęs virš 10 metų geriausiuose Šveicarijos, Japonijos ir Kinijos cirkuose. Jo unikalūs numeriai slepia savyje tikrus stebuklus, o atliekami numeriai su įvairiais daiktais neturi analogų pasaulyje. Šio garsaus artisto įgimtas charizmatiškumas, komiškumas bei paradoksalus plastiškumas visada sugeba užhipnotizuoti pilnas sales.


  • Piotras Dementjevas vaikiškos klounados specialistas, vienas iš ryškiausių teatro „Licedėjus“ akorių, gavęs tarptautinį pripažinimą dėka savo nepakartojamos charizmos ir jos dėka gaunamos kiekvieno vaiko meilės jam. Jau daugelį metų šio stulbinančio artisto pasirodymus lydi nenutylantis vaikiškas juokas, o jo kuriamos pasakos užburia visų kartų žiūrovus.

Jūs turėsite unikalią galimybę išvysti geriausius minėtų artistų pasirodymus, kurie jau spėjo pakerėti scenas tokiose šalyse kaip Italija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, JAV ir daugelyje kitų. Jūsų laukia tiek klounų, tiek žiūrovų ašaros pro juoką. Aukščiausio lygio lyrinė klounada sukurs šviesaus liūdesio atmosferą, kuri jau po akimirkos privers publiką raudoti iš juoko.

Aukščiausias aktorių profesionalumo lygis bei jų pasirodymų unikalumas garantuos puikiai praleistą laiką visai šeimai ir patenkins net pačius įnoringiausius publikos įgeidžius.

Kol artistai dar neišsibarstė po visą Žemės rutulį dėl aktyviai populiarėjančių gastrolių, skubėkite pamatyti šį nepakartojamą Sankt Peterburgo klounų šou!!!

info: visaginokultura.lt


Komentarai
Tagged

1 thought on “Klounų „ANIMA ALLEGRA“ šou iš Sankt Peterburgo jau Visagine!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.