Koks automobilis labiausiai tinka gyvenant Visagine?

Diena

Šeimos automobilis, pirmiausia kylančios mintys greičiausiai kiekvienam iš mūsų būtų tokios, jog viduje patogiai galėtų susėsti bent keturi asmenys, taip pat turėtų tilpti ir nemažai daiktų trumpoms kelionėms ir žinoma neturėtų kuro srėbti kibirais. Apžvelgsime kelis populiarus automobilių modelius, kurie itin mėgiami ir juos galime išvysti kiekvieną dieną gyvenant Visagine.

Pradėsime nuo Toyota Corolla Verso – kompaktiškas japoniškas ir patikimas vienatūris. – būtent tai ko labiausiai pageidauja pirkėjas ieškantis puikaus automobilio savo šeimai. Toks yra ir Corolla Versomodelis.

Iš išorės automobilis atrodo įprastas, blankus ir neišsiskiriantis iš kitų šios klasės automobilių, tačiau atsisėdus prie vairo tokia nuomonė greitai ima blėsti ir keistis lyg automobilis būtų sukurtas tau – vairuotojo pozicija nepriekaištinga, prietaisų skydelis aiškus ir patogus. 2.0 dyzelinis variklis puikus pasirinkimas norintiems išleiti mažiau kurui. Automobilio didžiausi privalumai siejami su paprastumu, kuris reikalingas ilgose kelionėse ir žinoma praktiškumas, vienintelė silpnybė prastas apšvietimas.

Antra mūsų sąraše atsidūrė Opel Zafira – nedidukas antros kartos, praktiškas šeimyninis vienaturis. Šis automobilis gaminamas ant senesnio Astra modelio platformos. Tokiame nedidiname automobilyje galime rasti net septynias vietas, kurios išdėstytos trimis eilėmis, paskutinė gali būti sulankstoma ir pasitarnauti didinant erdvę bagažo skyriuje.

Automobilis turi kietoką pakabą, tad važiuoti malonu, tačiau pageidautina gerais keliais, garso izoliacija taip pat prastoka, tad pašaliniai automobilio variklio garsai bus girdimi ir važiuojant, tačiau tai ekonomiškas automobilis ir į degalinę tikrai nereiks sukti ratais.

Chrysler Voyager – atpažįstamas ir mažai kuo besiskiriantis nuo Dodge Caravan – patikimas minivenaspritaikymas šeimos poreikiams visiems visaginiečiams. Naujesnis automobilis sužibėjo tik pasikeitusiu interjeru, turi šiek tiek didesnį kėbulą, žibintus ir kelis atnaujinimus, patobulintus mechanizmus.

Nauji pokyčiai padarė jį dar talpesnį ir labiau mylimu didesnių šeimų. Šis automobilis populiariausias minifurgonų segmente, dėl didelės erdvės, komfortiško važiavimo ir patogaus automobilio valdymo bei prieinamos kainos tapo itin mėgiamu automobiliu. Didžiausia problema pastebima transmisijoje.

Ford C-Max gaminamas kaip penkiavietė ir septynvietė (Grand C-Max) versijos. Automobiliuose galime rasti Ford būdingų panašumų , kurie yra neatsiejama šio gamintojo dalis. Visuose modeliuose siekiama išlaikyti sportiškumo gaidelę. Automobilio viduje dėmesį traukia puiki aukštos kokybės apdaila ir daugybę mygtukų turintis prietaisų skydelis.

Naujieji modeliai turi “EcoBoost” tiesioginio įpurškimo benzininius variklius (lyginant su tokio pat galingumo varikliais “EcoBoost” varikliai sunaudoja 20% mažiau degalų ir į aplinką išmeta 20% mažiau anglies dvideginio), tad automobiliai tampa itin ekonomiškais ir praktiškais.

Ir mūsų sąrašo viršūnėje- automobilis, kurį regis turi kas antras visaginietis Wolksvagen Tauran – puiki septynvietė Sharan kopija tik šiek tiek mažesnė. Automobilio dizainas paprastas, santūrus, šiek tiek kampuotas, nors daugeliui toks variantas tapo itin priimtinu.

Praktiškas ir ekonomiškas, kurio mažiausias variklis siekia vos 1,2 darbinio tūrio. Pasižymi gera apdailos medžiagų kokybe. Salono interjeras nykus ir niekuo neišskirtinis, tačiau pakankamai gerai izoliuotas nuo pašalinių garsų, tylus. Kelyje jis paprastas, patikimas, prognozuojamas ir lengvai valdomas posūkiuose.

Jei esate daugelis iš mūsų, kurie vairuoja automobilį, jūs turėtumėte žinoti, kad automobilio remontas gali būti itin brangus malonumas. Visgi, turėtume visada prisiminti, kad automobilis turi būti prižiūrėtas ir privalomieji remontai turi būti reguliarūs, o automobilių detalės prižiūrimos pagal gamintojo nurodytas taisykles jūsų pasitinkame autoservise. 

Komentarai