Kviečiame visaginiečius prisijungti prie jungtinio lietuvos vaikų choro

Diena

Lietuvos nacionalinis kultūros centras, kartu su VšĮ Choro studija „Ugnelė“, nuo 2016 m. kovo mėn. organizuoja projektą „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“. Tai – Lietuvoje pirmą kartą taikomas švietimo modelis, kai choro nariai iš skirtingų miestų, miestelių ir kaimų repetuoti susirenka vieną kartą per mėnesį.
Šiais mokslo metais choro filialas įsteigtas ir Visagine. Projekte kviečiami dalyvauti 11–17 metų vaikai iš bendrojo ugdymo mokyklų, muzikos, meno mokyklų, ir kitų vaikų švietimu užsiimančių institucijų ar organizacijų.

Kiekviena projekte dalyvaujanti institucija ar organizacija deleguoja 2-6 vaikus ir 1 mokytoją ar vaikus lydintį asmenį (muzikos pedagogą). Dalyviai turės galimybę repetuoti naują įdomią programą, kurią kovo 11 d. atliks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, o jų mokytojai –semtis žinių kvalifikacijos kėlimo kursuose.
Dalyvavimas projekte yra nemokamas. Projekto veiklos vyks lapkričio 11, 25, gruodžio 16, sausio 13, vasario 10, kovo 10 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje, Festivalio g. 3A.
Kviečiame visus chorų vadovus, muzikos mokytojus iki lapkričio 8 d. užpildyti elektronines anketas ir dalyvauti šiame projekte.

Komentarai