Nike We Run: Didžiausias pavasario bėgimas – jau šią savaitę

Diena

Jau šią savaitę, sekmadienį – gegužės 27 dieną, vyks didžiausias pavasario bėgimo renginys „We Run Vilnius“. Šis renginys bus 7-asis, tad daugeliui bėgimo entuziastų jis yra tapęs tradicija. Šiais metais organizatoriai didelių pokyčių nežada, bet gerą energiją ir laiką – garantuoja. Visi norintys dalyvauti, kviečiami registruotis oficialioje bėgimo renginio svetainėje www.werunvilnius.lt.

„Jau septintus metus skaičiuojantį bėgimą galima drąsiai vadinti laukiamiausia sporto entuziastų pavasario švente. Kelerius metus iš eilės sulaukiame panašaus skaičiaus dalyvių – tai rodo, kad čia susirenka tikrieji renginio entuziastai, kuriems šis bėgimas jau tapo tradicija. Čia visada gera nuotaika, bėgikai atsiveda palaikymo komandas – pasikrauni energijos ir su džiaugsmu žengi į vasarą“, – sako renginio iniciatorė sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

Pasak organizatorių, nors didelių pokyčių neplanuojama, keli bus. Pirmiausia, pagrindiniu bėgimo rėmėju lieka sporto ir laisvalaikio prekių gamintojas „Nike“, o ilgus metus rėmėju buvęs bankas DNB (šiandien „Luminor“) pasitraukia iš šios pozicijos. Bėgikų toks pasikeitimas nepalies, pasikeis tik renginio komunikacija. Taip pat planuojama pasiūlyti daugiau pramogų bėgimo metu.

„We Run Vilnius“ dalyviai tradiciškai galės rinktis vieną iš trijų distancijų: 21,098 km, 10 km ir 5 km, o mažųjų sportininkų lauks specialus „Vaikų bėgimas“. Planuojama, kad renginyje dalyvaus 6 tūkst. suaugusių ir 1 tūkst. mažųjų bėgikų. Organizatoriai labai kviečia bėgti studentus – jiems numatyta speciali 5 km distancijos kaina. Kaip ir kasmet, užsiregistravusiųjų lauks dalyvio paketas, kuriame – ir specialūs bėgimo marškinėliai pirmiesiems 6000 užsiregistravusių dalyvių. Visi finišavusieji gaus atminimo medalius.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti www.werunvilnius.lt.

Komentarai
Tagged