Pabėgimo kambariai “Jumanji” atsidaro Visagine

Diena

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre startavo mokinių mokomosios bendrovės „Jumanji“ vykdomo projekto rezultatas – pabėgimo kambariai.

Tokio tipo kambarių Visagino mieste dar nėra buvę, todėl jų atsiradimas sukėlė didelį miesto gyventojų susidomėjimą. Keliolikos profesinio mokymo centro mokinių ir mokytojų iniciatyva beveik pusę metų buvo kuriami du skirtingo turinio pabėgimo kambariai centro patalpose. Centro direktorius ir bendruomenė ne tik noriai padėjo ir prisidėjo prie kambarių atsiradimo, skyrė patalpas, pirko akcijas, bet ir vieni pirmųjų juose apsilankė.

Centro motyvuoti ir aktyvūs mokiniai yra dėkingi savo mokymo įstaigai ir mokytojams už galimybę praktiškai išbandyti tikro nuosavo verslo modelį: sužinoti, kas yra investicijos, biudžetas, alga, darbo žiniaraštis ir kt. Junior Achievement programa, pagal kurią mokomoji mokinių bendrovė „Jumanji“ vykdo savo veiklą, yra unikali galimybė mokiniams susidurti su kasdieniniais verslo iššūkiais, su kuriais susiduria šių dienų Lietuvos įmonės. Visi firmos dalyviai pasirinko skirtingus vaidmenis, atlieka skirtingus darbus: gamybos, administracijos, rinkodaros. Be to mokiniai yra labai optimistiškai nusiteikę ir turi idėjų kaip plėtoti savo verslą.

Nekyla abejonių, jog įgiję tokios patirties jauni žmonės ateityje lengviau ir atsakingiau imsis nuosavo verslo, dirbs kitose verslo įmonėse. Mokinių mokomoji bendrovė – tai galimybė išmokti generuoti idėjas, analizuoti rinką, analizuoti ir planuoti darbą, ugdyti savo, kaip lyderio, kompetencijas ir tuo pačiu stiprinsi komandinio darbo įgūdžius.

Jei atsibodo sėdėti kavinėse, ir galvojate, kaip kitaip galėtumėte pabėgti nuo karščio ar drėgmės, pabėgimo kambariai – puikus būdas tai padaryti! Pabėgimo kambarys – skirtas turiningai praleistą laisvalaikį su šeimos narias ar draugais, pasisemti neišdildomų įspūdžių. Viskas, ko Jums reikia, tai suburti komandą ir skirti 60 minučių savo laiko.

Žaidimo metu Jūs ir Jūsų komanda būsite užrakinti kambaryje, pilname užuominų ir užduočių. Įsivaizduokite kambarį, kaip vieną didžiulį galvosūkį, sudarytą iš daugybės mažesnių. Norėdama ištrūkti iš kambario per nustatytą 60 minučių laiką, jūsų komanda turi įveikti visas užduotis ir išspręsti visus galvosūkius.

Kambaryje „Radiacija“ yra tamsus, jame laukiami dalyviai 16+ (4-6 žmonės). Kambarys „Hogvartso Legenda” 12+ (2-6 žmonės).

Linkime sėkmės mūsų jauniems verslininkams ir kviečiame visus apsilankyti ir išbandyti savo jėgas paslaptinguose pabėgimo kambariuose.

Registracija vyksta:

8 693 24 870

jumanji.escaperoom@gmail.com

FB   jumanji.escaperoom

www.jroom.lt

Komentarai
Tagged