Pasaka visai šeimai „Naujametiniai Trolių nuotykiai“ Visagine

Diena

Žanras: Pasaka

Personažai: Senelis Šaltis, Snieguolė, Troliai Rožė ir Cvetanas, senelė Šapokliak, Nemirtingasis Koščėjus ir jo tarnai, Besmegeniai Sniegius ir Snežana, miško gyvūnėliai, kosminės planetos Kleo valdytojas Ufosas, Princas Amadėjus ir Princesė Amadesa, 2018 metų simbolis Šuo.

Spektaklio trukmė – 1 valanda.

Spektaklyje vaidina 9 aktoriai.

Spektaklį sudaro 1 aktas.

Vaikams nuo 4 metų.

Senelis Šaltis ir Snieguolė laukia visų savo svečių Dvare. Visi svečiai atvyksta į šventinį pokylį specialiu Stebuklingu traukiniu. Šiais metais pagrindiniais Senelio Šalčio padėjėjais paskirti Troliai Rožė ir Cvetanas. Jie irgi skuba į šventę ir vežasi su savimi dovanas Seneliui Šalčiui ir Snieguolei. Be to, Cvetanas išrado „Naujametines chlopuškes“, kurių pagalba jis gali perkelti daiktus ir žmones laike.

Senelė Šapokliak irgi labai nori patekti į šventę, bet dar labiau ji norėtų tapti Snieguole. Todėl ji nusprendė pavogti „Naujametines chlapuškes“ ir jų pagalba išsiųsti Snieguolę kuo toliau nuo Dvaro, o pačiai užimti jos vietą.

Nespėjusi pasirodyti pokylyje dingsta Snieguolė. Jos buvimo vietą padės sužinoti Naujametinė Eglutė. Ji padovanoja vaikams ir Troliams maišelį su stebuklingais daiktais bei pasako, kad Snieguolė yra perkelta Nemirtingojo Koščėjaus pilį.

Troliai Rožė ir Cvetanas kartu su vaikais vyks ieškoti Snieguolės. Jų laukia nepakartojami nuotykiai.

Vaikai apsilankys Nemirtingojo Koščėjaus Pilyje ir neleis nuskriausti Snieguolės bei susitvarkys su visais sunkumais.

Atvykę į Kleo planetą, vaikai kartu su Troliais išgelbės vietinius gyventojus nuo Internetinio Viruso. Atsidėkodami už tai, Princas Amadėjus ir Princesė Amadesa atvers vaikams, Rožei, Cvetanui ir Snieguolei laiko portalą atgal į Žemę.

Visi laiku atvyksta į šventę. Daugiau niekas nebetrukdo iškilmingos Naujų Metų šventės pradžiai. Vaikų laukia smagios dainos, šokiai ir aišku susitikimas su Seneliu Šalčiu.

Spektaklyje naudojami tik originalūs tekstai ir muzikinės kompozicijos, vyksta nuolatinis interaktyvus bendravimas su žiūrovais.

2017-12-30 14.00 val. Visagino kultūros centro “Draugystės” salėje

Kasos darbo laikas: II-VI nuo 14 iki 20 val.

Komentarai
Tagged