Spektaklis „Spragtukas“ Visagine gruodžio 10

Diena

Puikusis spektaklis „Spragtukas“, atliekamas vienos geriausių pasaulio vaikų baleto mokyklų Vežnovets – tai nuostabus 2-jų valandų fejerijos spektaklis, kuris nudžiugins tiek vaikus, tiek suaugusius gruodžio 10-ąją 18 val. Visagine, VKC  „Draugystės“ salėje (Parko g. 7).

Įstabi technika ir mažųjų bei didelių aktorių artistiškumas, gražūs kostiumai bei dekoracijos kartu su nemirtinga P. Čaikovskio muzika – tikrasis džiaugsmas visiems prieš šviesias Kalėdas ir Naujųjų metų šventę, geriausia dovana bet kurio amžiaus mylimiems žmonėms šių jaukių švenčių proga!

2 metus vyko derybos būtent dėl „Spragtuko“ – geriausio Vežnovets baleto mokyklos spektaklio! Tokio renginio organizavimas yra nelengva užduotis – į Lietuvą atvyksta apie 100 (!) žmonių: tarp jų apie 50 aktorių, o taip pat technikai, garso ir šviesios operatoriai, asistentai… Tad mūsų visų laukia stulbinantis, labai geras, gražus, šiltų emocijų renginys!

Praėjusiais metais Vežnovets baleto mokyklos spektaklis „Miegančioji gražuolė“, vykęs Vilniuje,  turėjo didelį populiarumą. Gastrolių organizatoriai gavo daug susižavėjusių žiūrovų prašymų vėl pakviesti į gastroles šį unikalų vaikų baleto kolektyvą.

Priminsime, kad pačiose prestižiškiausiose Paryžiaus ir Maskvos, Londono ir Helsinkio, Vienos ir Bratislavos scenose meistriškumui bei puikiam jaunųjų atlikėjų (dauguma kurių yra garsių baleto konkursų laureatai ir daug laiko iki mokyklos baigimo jau yra angažuoti geriausių pasaulio baleto trupių) profesionalumui plojo susižavėję žiūrovai!

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, įspūdingi kostiumai, įdomus pasakiškas siužetas sukuria scenoje iš tikrųjų stebuklingą reginį. Baleto meno meistrai pažymi itin aukštą pastatymų lygį ir jų unikalumą – klasikinis vaikų atliekamas baletas.

Maloniai kviečiame visą šeimą į puikų vaikų baletą „Spragtukas“!

Bilietai į vienintelį spektaklį „Spragtukas“, vyksiantį gruodžio 10 d. (sekmadienį) 18.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje parduodami „Draugystės“ kasoje nuo 14 val. iki 20 val.

Papildoma informacija telefonu +370 619 63 424

Komentarai