Tarp konkurso „Dainų Dainelė 2018“ laureatų net 7 visaginiečiai

2 sav. prieš visaginietis 0

„Dainų dainelė“ – ne tik unikalus ir įspūdingas renginys tūkstančiams jame dalyvavusių vaikų ir jaunuolių, jų mokytojams ir tėvams, bet ir unikali tradicija, jau 44-erius metus sutelkianti jaunuosius Lietuvos talentus.
„Dainų dainelės“ 2018 metų laureatais vertinimo komisijos ir televizijos žiūrovų sprendimu tapo 44 konkurso dalyviai (solistai ir ansambliai), iš kurių net 7 Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos ekspertės Vitos Pimpienės mokinai – šeimyninis duetas Rodion ir Sofja Starinskiai, Marija Polina Zinkevičiūtė, Ana Melnik bei tercetas Gabrielė Pimpytė, Erika Čirikaitė ir Polina Aksionova.

Daugiausiai konkurso laimėtojų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Visagino.


Konkurso geriausieji išrinkti iš daugiau nei 300 solistų ir ansamblių, dalyvavusių 13 finalinių koncertų, kuriuos nuo vasario mėnesio tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija. Priminsime, kad į respublikinio televizijos „Dainų dainelės“ konkurso IV turo laidų filmavimus pateko net 20 Visagino savivaldybės kolektyvų. Konkurso dalyviai buvo vertinami pagal vokalinius duomenis, intonavimą, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą. Būsimi laureatai buvo vertinami atsižvelgiant į amžiaus grupę. Tarpusavyje varžėsi solistai. Ansambliai vertinti atsižvelgiant į jų tipą (duetai, tercetai, kvartetai, merginų, vaikinų, mišrūs).
„Širdingai dėkoju mokytojai ekspertei Vitai Pimpienei už profesionalumą, jaunųjų talentų atradimą, ugdymą ir puikų jų parengimą „Dainų dainelės“ konkursui. Jūsų kūrybiškumas, šiuolaikiškas požiūris, nenuilstama energija bei darbštumas padeda jauniesiems visaginiečiams atskleisti savo talentus. Dėkoju jauniesiems dainorėliams, pasiekusiems tokių puikių rezultatų, ir jų tėveliams. Nuoširdžiai dėkoju Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos direktorei Česlavai Pimpienei ir visam mokyklos kolektyvui už puikų „Dainų dainelės“ konkurso renginių organizavimą Visagine. Didžiuojuosi, kad išsaugote unikalią konkurso tradiciją, dėl Jūsų aukščiausio profesionalumo atrandami ir ugdomi vis nauji talentai, garsinantys Visaginą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Linkiu visiems kuo geriausios kūrybinės sėkmės, prasmingos lyderystės ir daug talentingų mokinių“, – sakė merė Dalia Štraupaitė.

Birželio 10 d. 16.00 val. Nacionaliniame operos ir baleto teatre koncertuos Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatai, tarp jų ir gausus visaginiečių būrys. Kviečiame žiūrėti šio įspūdingo koncerto tiesioginę transliaciją per LRT!

info: http://visaginas.lt/index.php?3302735085

Komentarai