Naminukai prieglauda

Tavo 2% GPM gelbėja gyvybes ir keičia likimus!

Diena

Labai prašome šiais metais palaikyti VšĮ „Naminukai“, nes mūsų laukia beprotiškai sunkus ir darbingas sezonas, ir visa tai tik tam, kad išgelbėtume dar daugiau nuskriaustų gyvūnų ir įvertinę visą sukauptą patirtį, tą darytume dar geriau, kokybiškiau ir nuosekliau!

Per visus savo veiklos metus išgelbėjome daugiau negu 1 500 beglobių gyvūnų! Buvo visko: pervertintų galimybių, klaidų, skaudulių, duobių, staigaus kilimo, euforijos, dėkingumo, stebuklų ir vėl duobių… Bet visada norėjome išlikti savimi ir būti nuoširdūs: stengėmės būti stiprūs kiek galim, bet niekada nebandėme atrodyti stipresni nei esam, nekonkuravome su kitais, nevadinome savęs geriausiais, pirmiausiais ar vieninteliais, nes nei akimirkai neleidome sau pamiršti, jog mūsų tikslas- gelbėti gyvūnus ir keisti Lietuvą, o ne dalyvauti varžybose. Todėl ir toliau nesišvaistysime pažadais, tik pasidalinsime savo planais, kurių įgyvendinimui mums labai reikia Jūsų pagalbos:

–          Jau įsigijome sklypą Rukainiuose, kuriame galima įkurti daug naujų vietų beglobiams gyvūnams. Prieglaudėlę turėsime statyti nuo pamatų, bet esame tikri, kad su Jūsų palaikymu, mums gali pavykti! Ir finale augindami „Naminukų slėnio“ projektą galėsime turėti daug atskirų patalpų, skirtingoms beglobių gyvūnų grupėms: ligoniukams, senjorams, šeimynoms ir pan.

–          Nuo vasaros vidurio ruošiame dar apie 20 papildomų vietų katytėms „Naminukų“ kačių namuose: tai bus kambarys, kuriame gyvens pilnai dovanojimui paruoštos katytės. Žmonės bet kada galės atvykti su jomis susipažinti ir išsirinkti iš jų būsimą šeimos narį. Čia nuolat vyks gyvūnų rotacija, į namus iškeliavusių katyčių vietas, užims naujos, todėl tai- dar viena galimybė sumažinti vargdienių skaičių gatvėse!

DRAUGAI, AČIŪ VISIEMS, KURIE ESATE KARTU, MUMS GYVYBIŠKAI REIKIA JŪSŲ IR TOLIAU, jeigu norite paskirti savo 2% „Naminukų“ darbams:

1.       Tą galite atlikti elektroniniu būdu (filmukas apie deklaracijos pildymą): 

2.       Galite atsispausdinę užpildyti šią formą: goo.gl/rufs39 ir pristatyti į savo miesto VMI padalinį.

3.       Arba Jūs atsiunčiate savo vardą, pavardę ir adresą, kur siųsti deklaraciją, o mes Jums atsiunčiame ne tik deklaracijos formą, bet ir pridėsime pavyzdį (kaip pildyti) bei vidinį voką su pašto ženklu ir iškart parašytu VMI adresu (į deklaracijų tvarkymo punktą). Jei tinka šis variantas, adresus rašykite: info@naminukai.org

AČIŪ VISIEMS, KURIE IŠGIRSITE IR PADĖSITE!

Vienas žingsnis iki prarasto regėjimo: PADĖKIME DIČKIUI TEODORUI!

Dažniausiai gatvėje jų ligos ir kančios tampa nepastebėtos. Jie tampa natūralios atrankos sistemos dalimi, iš kurios gali padėti ištrūkti tik žmogus. Vykome į Kauną, pagelbėti viename kieme vis „iš niekur” atsirandančioms katėms… Žinojome, kad ten taip pat yra ir didelis, galimai aklas katinėlis. Džiaugsmas neišpasakytas, kai supratome, jog dar viską galima pakeisti!

Katinėlis, kurį pavadinome Teodoru, vis dar turi šansus išsaugoti regėjimą. Iš pradžių manėme, jog jam stipriai įsisenėjęs kačių gripas, tačiau veterinarinės apžiūros metu paaiškėjo, kad jo abiejų akyčių apatiniai vokai virsta į vidų, blakstienos su kailiuku nuolat dirgina akis, todėl ragenoje jau atsiradusios opos ir itin stiprus uždegimas. Jam reikia akių vokų korekcijos, kad galėtų vėl matyti pasaulį savo didelėmis akimis. Tuomet lauktų gydymo laikotarpis klinikos stacionare, kasdienės procedūros: vaistai, lašiukai ir kelio pradžia gijimo link.

Nors Teodoras jau drūtas, gyvenimo ragavęs katinas, didžiąją laiko dalį jis gyveno tarsi rūke, nuolatos kankinamas akių dirginimo, skausmo ir perštėjimo. Draugai, padovanokime jam kartu naują atgimimą ir gyvenimo kokybę, mums labai reikia pagalbos Teodoro operacijai ir gydymo išlaidoms.

Jei tik galite prisidėti nors trupučiu, paaukoti galite į „Naminukų“ sąsk. mokėjimo paskirtyje nurodant „Teodorai, pasveik!“:

VšĮ Naminukai

Kodas: 302712405 

A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank) 

Emigrantai taip pat turi galimybę prisidėti prie gerų darbų, Jūsų patogumui turime PayPal sąskaitą: info@naminukai.org

Labai ačiū visiems, kurie mums padedate ir palaikote!

Komentarai
Tagged