Visaginiete Marija Kaznačenko finišavo 10 km distanciją Pjongčange (Video)

Diena

Pjongčange vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį 10 km individualiose slidinėjimo laisvu stiliumi varžybose startavo lietuvė Marija Kaznačenko. Pirmą kartą olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti lietuvė 10 km distanciją įveikė per 30 min. 44,2 sek. ir užėmė 73-ąją poziciją.

Iš viso startavo 90 sportininkių. Tai buvo vienintelis Marijos startas Pietų Korėjoje. Pjongčange ji tikėjosi pasirodyti ir sprinto rungtyje, bet varžybų išvakarėse organizatoriai pranešė, kad sportininkė olimpinės atrankos metu surinko per mažai įskaitinių taškų, todėl gali rinktis tik vieną rungtį. Tuomet lietuvė nedvejodama pasirinko sau kur kas labiau priimtinesnę 10 km distanciją.

Įkvepiantis Marijos finišas

Marijos Koznačenko 73 užimta vieta bus nurašyta kaip dar viena “galiorka”. Vadins turiste, klaus, kam ji apskritai čia važiavo. Bet pažiūrėkite, kaip sportininkė aria iki pat finišo linijos – juk realiai, pažiūrėjus į rezulatą, tos 10 sekundžių nebūtų nieko pakeitusios? Tai yra olimpinė dvasia. Ir, matydami šį Marijos finišą, žinome, kad šiandien Marija atidavė visą save. Ačiū, Marija 🇱🇹🇱🇹

Posted by Auksinis sporto komentaras on Thursday, 15 February 2018

Aukso medalį iškovojo norvegė Ragnhild Haga (25:00,5), aplenkusi švedę Charlotte Kalla (+20,3), legendinę savo tautietę Marit Bjoergen (+31,9) bei tokį patį rezultatą užfiksavusią suomę Kristą Parmakoski (+31,9). Joms abejoms įteikti bronziniai apdovanojimai. Vos tik pasiekusi finišą M. Kaznačenko krito ant žemės iš nuovargio.

info: https://www.tv3.lt/

Komentarai