Visagino Verslininkams: Konkurencijos tarybos seminaras Utenoje (Nemokamai)

Diena

Apie Konkurencijos tarybos seminarų ciklą trumpai:

Siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba pristato nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklą „Su konkurencija po Lietuvą“. Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai dalinsis savo žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti savivaldybė, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas savivaldybės gyventojas.Nepraleiskite galimybės sužinoti tai, ką apie konkurencijos teisę privalo žinoti kiekvienas savivaldybės tarnautojas:

• viešojo administravimo subjektų pareiga – saugoti sąžiningos konkurencijos laisvę: kaip ją užtikrinti; kokie savivaldybių veiksmai gali riboti konkurenciją ir kaip ribojimų išvengti; kaip sumažinti neigiamą poveikį konkurencijai, rengiant teisės aktus?

• koks yra perkančiosios organizacijos vaidmuo užtikrinant konkurenciją viešuosiuose pirkimuose; kaip nesudaryti karteliams palankių sąlygų; kokios priemonės gali padėti sumažinti kartelių sudarymo riziką; kaip atpažinti kartelį viešajame pirkime ir ką daryti nustačius įtartinus požymius?

• kas yra valstybės ir mažareikšmė pagalba; kokia pagalba yra teisėta, neteisėta ir nesuderinama?Seminarų apie konkurenciją ciklo renginys Utenoje – jau š. m. spalio 12 d. 9 val. kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“, Aušros g. 47, Utena.  Kviečiame  savivaldybių ir joms priklausančių įstaigų bei verslo atstovus registruotis į renginį el. p. registracija@inspotlight.lt iki š.m. spalio 9 d. 15 val., nurodant vardą, pavardę ir atstovaujamą įstaigą.

 

Renginys nemokamas

info: http://visaginas.lt/

Komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.