parasparniai visaginas

Liepos 25 d. kviečiame praskristi parasparniu šalia Visagino

Laisvalaikis

Kas yra parasparnis?  Tai lengvas, bet už orą sunkesnis skraidymo aparatas, neturintis standžios struktūros, sudarytas iš lengvos medžiagos ir stropų (plonų virvelių).

Naudojamas sklandymui aukštyn kylančiuose šilto oro srautuose taip, kaip tai daro sklandytuvai ir skraidyklės. Parasparnis dažnai painiojamas su parašiutu. Iš tikrųjų, jie labai panašūs, tačiau skiriasi paskirtis. Parašiutas skirtas saugiai nusileisti ant žemės, o parasparnis – kuo ilgiau skrieti ore.

Kas yra tandemas? Tai yra dvivietis parasparnis, kurio pagalba profesianalus pilotas gali parodyti kitam žmogui koks grožis mus supa. Keleivis sėdi priekyje, pilotas gale. Abudu prisegti specialiais diržais prie sėdinių. Kiekvienas iš nugaros ir apačios apsaugotas specialia apsauga arba oro pagalve. Abudu turi vieną didėlį atsarginį parašiutą.

Ką mes siūlom? Tandeminius skrydžius parasparniu šalia Visagino!

Kada ? Liepos 25 d. (jeigu bus tinkamos oro sąlygos)

Padovanokite sau nepakartotinius išpūdžius, sveiko adrenalino dozę ir dangaus gabalėlį!

Jūsų paslaugom dvivietis parasparnis – tandemas su patyrusiu pilotu. Skrydžio aukštis nuo 250-600 m. trukmė – 5-7 min kaina 35 eur.

Turėsite apsirengti sportiškai, pagal sezoną, nepalikti namie geros nuotaikos, o puikius kadrus ir adrenalino upes mes Jums garantuojame!

 

Skrydis parasparniu, tai tai puiki dovana ir neužmirštami įspūdžiai ilgam.

Registracija : +37068366954

Organizatorius : Visagino Ekstremaliojo sporto centras

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Komentarai
Tagged