Zarasuose atidaryta mažoji irklavimo bazė (video)

Laisvalaikis

Birželio 22 d. Zarasų mieste įvyko mažosios kanojų ir baidarių irklavimo bazės atidarymas.

Irklavimo bazės atidarymo ceremonijoje dalyvavo: Zarasų miesto meras Nikolajus Gusevas, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos prezidentas Aleksandras Alekrinskis, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo pirmininkas Artūras Salamakinas, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo narys Algis Bronislovas Vasiliauskas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vyr. specialistė Natalija Kamarauskaitė, 2012 metų Olimpinių žaidynių kanojų irklavimo sidabro laimėtojas Jevgenijus Šuklinas, Zarasų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Renius Kisielius, Zarasų sporto centro direktorė Danutė Kukalienė, taip pat pagrindinio statybų rangovo UAB “Meleksas” ir subrangovo Visagino UAB “Moldeks” atstovai.

Pasak Zarasų miesto mero, iki bazės atidarymo, prieš 30 metų, mūsų kaimynai irgi turėjo tokių pat sunkumų kaip ir Visagino sportininkai, savo veiklai turėdami tik statybinius vagonėlius. Ir štai pagaliau išsipildė svajonė.

Zarasų miesto mažoji irklavimo bazė yra vietinio lygio ir skirta jaunųjų irkluotojų, iš Zarasų ir kitų miestų, treniruotėms vasaros sezono metu. Geriausi irkluotojai toliau galės tęsti savo treniruotes regioninio lygio irklavimo bazėse, tokiose kaip Visagino irklavimo bazė pasibaigus statybų darbams. Tai taps motyvacija Visagino ir Zarasų savivaldybių bendradarbiavimui.

Naujos irklavimo bazės projektas Zarasuose, kurio kaina apie 100 tūkst. eurų, 80 % buvo finansuojamas iš Zarasų savivaldybės biudžeto, o 20% – iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo Lietuvoje.

Šiuo metu Zarasų irklavimo sekciją lanko 20 vaikų, juos treniruoja sporto centro trenerė Vida Memliukienė, kuri su jaunimu ir vaikais dirba jau 29 metus.

Apie tai, kaip praėjo atidarymas žiūrėkite news.tts.lt video reportaže.

news.tts.lt

Komentarai
Tagged