Slapukų naudojimo taisyklės

INFORMACIJA, KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS

Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant išskirti Jus iš kitų mūsų svetainės lankytojų. Jie padeda mums suteikti Jums daugiau patogumo naršant mūsų svetainėje ir kartu leidžia ją tobulinti. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

Slapukas yra nedidelis raidžių ir skaitmenų failas, kuris, jei Jūs sutinkate, išsaugomas Jūsų naršyklėje arba Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukuose yra informacijos, kuri perkeliama į Jūsų kompiuterio standųjį diską.

Mes naudojame tokius slapukus:

Būtinieji slapukai. Tai mūsų svetainės veikimui reikalingi slapukai. Tai yra, pavyzdžiui, slapukai, leidžiantys Jums prisijungti prie saugių mūsų svetainės zonų, naudoti pirkinių krepšelį arba naudotis e. atsiskaitymo paslaugomis.

Analizės / efektyvumo slapukai. Jie leidžia mums atpažinti lankytojus, suskaičiuoti jų kiekį ir matyti, kaip lankytojai naršo naudodamiesi mūsų svetaine. Jie padeda mums pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad lankytojai lengvai rastų tai, ko ieško.

Funkcionalumo slapukai. Šie slapukai skirti atpažinti Jus, kai grįžtate į mūsų svetainę. Jie leidžia individualizuoti svetainės turinį pagal Jūsų poreikius, pasveikinti Jus vardu ir įsiminti Jūsų nustatymus (pavyzdžiui, pasirinktą kalbą arba regioną).

Tiksliniai slapukai. Šie slapukai įrašo Jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, Jūsų aplankytus puslapius ir nuorodas, kuriomis naudojotės. Šią informaciją naudosime, kad mūsų svetainė ir joje pateikiama reklama labiau atitiktų Jūsų interesus. Šiais tikslais šia informacija galime dalintis ir su trečiosiomis šalimis.

Atkreipiame dėmesį, kad trečiosios šalys (pavyzdžiui reklamos tinklai ir išorinių paslaugų teikėjai, žiniatinklio srauto analizės tarnybos) gali taip pat naudoti slapukus, kurių mes nekontroliuojame. Tai greičiausiai analizės / efektyvumo arba tiksliniai slapukai.

Slapukus galima užblokuoti aktyvuojant savo naršyklės nustatymus, leidžiančius atsisakyti visų arba kai kurių slapukų įrašymo. Tačiau jei pasinaudosite savo naršyklės nustatymais užblokuoti visus slapukus (įskaitant būtinuosius), Jums gali būti neprieinama visa mūsų svetainė arba jos dalys.

Išskyrus būtinuosius slapukus, visų kitų slapukų galiojimo laikas yra 2 metai.